Oheň, země, vzduch, voda: Do kterého živlu patří vaše znamení zvěrokruhu?

Date:

Share post:

Oheň, země, vzduch a voda. Prvky, které dávní astrologie označily za čtyři přírodní síly. Do kterého živlu spadá vaše znamení zvěrokruhu a co to o vás vypovídá?

Ohnivá znamení
Jsou plní ohně, neobsedí, musí okamžitě jednat. Takoví jsou lidé narození v zaměních Beran, Lev a Střelec. Tato znamení ztělesňují individualisté, většinou dost soběstační. Vždy potřebují převzít vůdcovství, nikdy nezůstat stranou, potřebují vyniknout během každé události, které se zúčastní. Do věcí se pouštějí s patřičným nasazením, žijí naplno, zvyknou být až přehnaně impulzivní.

Zemská znamení
Patří sem mimořádně praktičtí lidé, kteří jsou dokonalým příkladem pragmatičnosti. Nohama stojí pevně na zemi, jsou extrémně spolehliví a ostatní o nich říkají, že mají velkou dávku zdravého rozumu i trpělivosti. O kom je řeč? Přece o osobách ve znamení Býk, Panna a Kozoroh.

Vzdušná znamení
Intelektuálové, výborní řečníci, přímočaří. Nikdy nejsou spokojeni s aktuálním stavem věcí, všechno mají potřebu zlepšovat. A to nepřetržitě. Lidé narození ve znameních Blíženci, Váhy a Vodnář prostě představují extroverty, které charakterizuje vysoký intelekt a kteří se rádi dělí o své myšlenky s ostatními. I proto kolem sebe mívají velký počet lidí.

Vodní znamení
Rak, Štír, Ryby. Ti, kteří jsou narozeni v těchto znameních, jsou schopni velmi rychle odhadnout lidi, často jim k tomu stačí jedno setkání. Umí totiž vycítit, vypozorovat. A přestože jsou vůči jiným dost citliví, k sobě bývají dost cyničtí. Jsou však schopni velké vášně i citu, avšak odrazují je hluční lidé a početnější shromáždění. Přesto mají rádi hudbu či tanec. Někdy jsou považováni za ty, kdo pokazili zábavu, za nespolečenské jedince.

- Reklama -PR články

Další články autora

Plazmový řezací stroj – nejlepší volba pro precizní dělení kovů

Řezání plazmou je rychlé, efektivní a přesné. Plazma dosahuje velmi vysokých teplot, díky čemuž nabízí řadu výhod oproti...

Porovnání parametrů TunnelBear VPN Unlimited vs Oeck VPN: Co vybrat?

Jaká VPN má lepší parametry: Tunnel Bear VPN Unlimited, nebo se spíše vyplatí Oeck VPN? Porovnali jsme obě...

Rozvoz pravé italské kuchyně nyní v Brně i Olomouci

Patříte mezi milovníky italské kuchyně, ale nechcete se spokojit s polotovary a náhražkami? Máme pro vás dobrou zprávu! Italská...

Elektro revize: Kompletní služby pro bezproblémový chod elektra

Elektrospotřebiče, rozvody a další zařízení potřebují pravidelné kontroly. Ty zajišťují bezpečný chod zajištění a jsou tak významnou prevencí...