Randění podle horoskopu: Beran touží po flirtování, při Střelcích se vyhněte okázalosti

Date:

Share post:

Když nevíte jak na prvním rande okouzlit, zkuste se inspirovat tím, co říkají hvězdy. Takže se ho ještě před schůzkou, nezapomeňte zeptat na datum narození. Mohlo by se vám to hodit. Na každé znamení platí totiž něco jiného.

Pokud se chystáte na rande a chcete zaujmout, zkuste si nejprve zjistit datum narození osoby, se kterou se potýkáte. Právě znamení totiž prozrazuje i to, co nás na prvním rande zaručeně dostane a na druhé straně i to, co nemusíme.

Beran
Toto ohnivé znamení zbožňuje flirtování a opravdu nemá problém svůj zájem dát hned najevo. Rychle se na prvním rande nechá zlákat opačným pohlavím, ale mnohdy u něj jde jen o prvotní vzplanutí.

Býk
Býk příliš nemusí, pokud se na věci jede rychle, raději v emočních věcech volí pomalejší cestu. Proto na něj na první schůze netlačte a soustřeďte se na vzájemné poznávání. Toto je něco, co opravdu ocení.

Blíženci
Blíženci jsou králi flirtování. Když při nich budete v tomto směru zkoušet právě svádění ve velkém, určitě uspějete. Milují důvtip a pohotovost, vsaďte i na tyto zbraně.

Rak
Pokud jde o flirtování, Rak má mnohokrát tendence tak trochu vždy přestřelit. Má rád pozornost a projevuje se to v tomto ve velkém. Proto při něm využijte smyslnosti a půvabu. To zabere na 100%.

Lev
Je známo, že tito lidé jsou rádi středem pozornosti. Nezapomínejte při nich na oční kontakt a to aby se cítili při vás výjimečně. Na to si opravdu potrpí.

Mohlo by vás zajímat: Když věrnost ve vztahu není prioritou: Vlastnosti mužů, s nimiž vás harmonický vztah rozhodně nečeká

Panna
Rezervované a stydlivé Panny potřebují aby člověk na ně šel pomalu a nic neuspěchal. Zde platí méně je víc. Jděte na věci krok za krokem a vyplatí se to.

Váhy
Váhy nedají dopustit na věci, které upoutají. Sáhněte na rande po výrazných červených šatech, dejte si červenou rtěnku. Cokoli, co vás učiní nepřehlédnutelnou. Mají rádi pocit luxusu a tohle v nich evokuje.

Štír
Lidé narození ve znamení Štíra jsou opravdoví svůdci. Rádi už při prvním kontaktu experimentují a mnohdy se stane, že přeberou iniciativu hned na začátku a vlastně vám ani nedají šanci, abyste na nich něco zkoušeli.

Střelec
Střelci zbožňují humor, ale na prvním rande byste ho ve velmi velké míře měli raději vynechat, neboť by to mohlo zpochybnit v nich to, zda máte opravdový zájem. Zapomeňte na okázalost a kýčovost, toto fakt nemusí a rychle by hodili zpátečku.

Kozoroh
Kozoroh je při randění značně zdrženlivý. Určitě na něj nechoďte ryhlo, zvolte spíše slow mód a to se vám vyplatí. Nejlepší strategií flirtování je s ním udržovat oční kontakt a věnovat mu příjemný úsměv.

Vodnář
Randění má být zábavné a ne stresující. Přesně tohoto se drží, čili nabalte si velkou dávku humoru a určitě uspějete. Nezapomeňte na chválení, to také Vodnáři ocení.

Ryby
Introvertní vodní znamení to má s flirtováním obzvlášť obtížné. Sami nikdy nezačnou, takže vyčkávají s čím přijedete vy. Mají však rádi 100% pozornost, takže ve chvílích s nimi, určitě věnujte čas jen a jen jim.

- Reklama -PR články

Další články autora

3 důležité věci, které prověřit před objednávkou služby

Je velmi náročně prověřit si dostatečně službu před jejím objednáním či využitím. Neustálé čtení recenzí a porovnávání cenových...

Plazmový řezací stroj – nejlepší volba pro precizní dělení kovů

Řezání plazmou je rychlé, efektivní a přesné. Plazma dosahuje velmi vysokých teplot, díky čemuž nabízí řadu výhod oproti...

Porovnání parametrů TunnelBear VPN Unlimited vs Oeck VPN: Co vybrat?

Jaká VPN má lepší parametry: Tunnel Bear VPN Unlimited, nebo se spíše vyplatí Oeck VPN? Porovnali jsme obě...

Rozvoz pravé italské kuchyně nyní v Brně i Olomouci

Patříte mezi milovníky italské kuchyně, ale nechcete se spokojit s polotovary a náhražkami? Máme pro vás dobrou zprávu! Italská...