Elektro revize: Kompletní služby pro bezproblémový chod elektra

Date:

Share post:

Elektrospotřebiče, rozvody a další zařízení potřebují pravidelné kontroly. Ty zajišťují bezpečný chod zajištění a jsou tak významnou prevencí úrazů elektrickým proudem. Díky nim lze včas odhalit případné závady.

Elektro revize

Jednou ze skupin, které vyžadují pravidelné elektro revize, jsou elektrospotřebiče. Pro většinu spotřebičů je lhůta pro pravidelné revize 12–24 měsíců, tato doba se však může zkrátit až na 3 měsíce. Neváhejte se proto obrátit na odborníky, kteří termíny pohlídají za vás. Každý elektrospotřebič je označen identifikačním číslem a je založena revizní karta. Poté jsou proměřeny hodnoty, které jsou zapsány do revizních karet. Je prověřena správná funkčnost a chod spotřebiče. Jakmile je hotovo, obdržíte celkovou zprávu o všech revidovaných elektrospotřebičích.

Revize elektro

Revize elektro jsou důležité také pro elektroinstalace. Základní lhůta je 5 let, v závislosti na prostředí, ve kterém se rozvody nachází, se však doba může značně zkrátit. Závisí také na počtu osob, které se v prostoru vyskytují. Kromě pravidelných revizí jsou nutné i další dva druhy. Tím prvním je výchozí revize, ke které dochází u nově zavedené elektroinstalace. Druhým typem jsou pak mimořádné revize, ke kterým by mělo dojít po každé úpravě či opravě elektroinstalace.

Elektro revize Praha

V neposlední řadě se bez revizí neobjedou ani zařízení vysokého a velmi vysokého napětí. Pražská Revizní je firmou, která se postará o všechny nutné elektro revize. Praha přitom není jediným místem jejich působení. Své služby nabízí po celé České republice, může je tak využít každý. Navíc nabízí mnohem více než jen revize elektrozařízení a spotřebičů. Při jednom se tak mohou postarat o všechny nutné kontroly ve vašem objektu.

Pražská Revizní nabízí řadu služeb, díky kterým budete mít jistotu, že všechna zařízení fungují správně a nehrozí nebezpečí.

- Reklama -PR články

Další články autora

Plazmový řezací stroj – nejlepší volba pro precizní dělení kovů

Řezání plazmou je rychlé, efektivní a přesné. Plazma dosahuje velmi vysokých teplot, díky čemuž nabízí řadu výhod oproti...

Porovnání parametrů TunnelBear VPN Unlimited vs Oeck VPN: Co vybrat?

Jaká VPN má lepší parametry: Tunnel Bear VPN Unlimited, nebo se spíše vyplatí Oeck VPN? Porovnali jsme obě...

Rozvoz pravé italské kuchyně nyní v Brně i Olomouci

Patříte mezi milovníky italské kuchyně, ale nechcete se spokojit s polotovary a náhražkami? Máme pro vás dobrou zprávu! Italská...

Jak mít své oblíbené kameny i na svatbě

Lidé zabývající se ezoterikou a minerálními kameny chtějí být se svými oblíbenými horninami i na svatbě. Jak nenápadně...