Jak mít své oblíbené kameny i na svatbě

Date:

Share post:

Lidé zabývající se ezoterikou a minerálními kameny chtějí být se svými oblíbenými horninami i na svatbě. Jak nenápadně protlačit kameny i na svatbu? Vyzkoušejte třeba svatební šperky s minerály. 

Můžete si pořídit například bílý náramek na ruku z křišťálu nebo růžový z růženínu. Jestliže je svatba v modrém, poslouží vám chalcedon, akvamarín či fluorit.

Do vlasů si můžete dát bižuterii s kamínky nebo perlami. Využijete například ametyst, citrín nebo malachit. A na svatební stůl se dají rozmístit malé kamínky na ozdobu. Svatba by měla být laděna v jednom barevném tónu. 

Bílou má vždy doplňovat jedna barva zvolená nevěstou, která má sedět k doplňkům svatebčanům, stužkám a také svatebnímu stolu.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, módě či špercích nebo drahých kamenech? Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst o různých variantách achátu nebo o vlastnostech hematitu.

- Reklama -PR články

Další články autora

Plazmový řezací stroj – nejlepší volba pro precizní dělení kovů

Řezání plazmou je rychlé, efektivní a přesné. Plazma dosahuje velmi vysokých teplot, díky čemuž nabízí řadu výhod oproti...

Porovnání parametrů TunnelBear VPN Unlimited vs Oeck VPN: Co vybrat?

Jaká VPN má lepší parametry: Tunnel Bear VPN Unlimited, nebo se spíše vyplatí Oeck VPN? Porovnali jsme obě...

Rozvoz pravé italské kuchyně nyní v Brně i Olomouci

Patříte mezi milovníky italské kuchyně, ale nechcete se spokojit s polotovary a náhražkami? Máme pro vás dobrou zprávu! Italská...

Elektro revize: Kompletní služby pro bezproblémový chod elektra

Elektrospotřebiče, rozvody a další zařízení potřebují pravidelné kontroly. Ty zajišťují bezpečný chod zajištění a jsou tak významnou prevencí...