Muži, kteří patří mezi nejlepší manžely a otce, se narodili v tomto znamení: Tato jejich vlastnost je k tomu předurčuje

Date:

Share post:

Řadí se jednoznačně mezi nejlepší a nejlaskavější otce a partnery. Jsou přesně v té kategorii, na kterou my ženy díváme s obdivem. Věnují se svým ratolestem a na své manželky nedají dopustit.

Smysl pro rodičovství mají v sobě opravdu silně zakořeněný
Vždy když vejdou do místnosti, okouzlí svým charismatem. Jsou sebevědomí, působí vždy vyrovnaně, elegantně a když se s nimi dáte do řeči, okouzlí vás jejich všeobecný přehled, smysl pro humor i laskavý přístup ke všem, kdo jsou jim blízcí. Nepatří mezi muže, kteří by potřebovali neustálou pozornost žen, i když o ni rozhodně nemají nouzi. Většinou totiž opravdu skvěle vypadají a bývají velmi dobře situováni, což je pro něžnější pohlaví elementem, který nepochybně přidává na atraktivitě.

Řeč je o Pannách. Tito muži jsou v rámci budování domova jakýmsi drahokamem. Mají v sobě smysl pro rodičovství opravdu silně zakořeněný. Pokud se rozhodnou usadit je to jednou provždy. Žádné odbočky, zkrátka jdou svým jasně definovaným směrem.

Ačkoli ženy je mnohdy touží sbalit, partnerku si vybírají víc než precizní. Potřebují u sebe jemnou, citlivou ženu, které nechybí půvab, smysl pro humor a je autentická. Přirozenost je něco, co je pro ně nesmírně důležité. Skvěle se k nim hodí ženy narozené ve znamení Ryb či Střelce, protože ony si nikdy na nic nehrají a jsou samy sebou.

Pokud máte po svém boku muže ve znamení Panny, můžete si blahopřát, protože lepšího otce svých dětí jste si ani nemohli vysnít. Rodina je pro ně vším a svým dětem by dali i to poslední.

Řadí se do kategorie otců, kteří chtějí být u všeho. Nemají problém, přebalovat, vozit děti do školky či na kroužky. Skutečně se jim věnují a čas strávený s nimi si užívají. Stejně hezky se chovají i ke svým partnerkám, které si opravdu váží.

- Reklama -PR články

Další články autora

3 důležité věci, které prověřit před objednávkou služby

Je velmi náročně prověřit si dostatečně službu před jejím objednáním či využitím. Neustálé čtení recenzí a porovnávání cenových...

Plazmový řezací stroj – nejlepší volba pro precizní dělení kovů

Řezání plazmou je rychlé, efektivní a přesné. Plazma dosahuje velmi vysokých teplot, díky čemuž nabízí řadu výhod oproti...

Porovnání parametrů TunnelBear VPN Unlimited vs Oeck VPN: Co vybrat?

Jaká VPN má lepší parametry: Tunnel Bear VPN Unlimited, nebo se spíše vyplatí Oeck VPN? Porovnali jsme obě...

Rozvoz pravé italské kuchyně nyní v Brně i Olomouci

Patříte mezi milovníky italské kuchyně, ale nechcete se spokojit s polotovary a náhražkami? Máme pro vás dobrou zprávu! Italská...