Nejméně přitažlivá znamení, která nedokážou kvůli jedné vlastnosti okouzlit jiné: Na kterém místě jste vy?

Date:

Share post:

Přestože vizuálně mohou být atraktivní, jedna vlastnost je v očích jiných, činí minimálně přitažlivými. Patříte do této kategorie i vy?

Tento povahový rys jim snižuje kredit v očích ostatních
Zatímco nikdo je pro opačné pohlaví přitažlivý než magnet, jiný nespadá moc ani do průměru a spíše je pro ostatní asexuální. A nemusí jít jen o vzezření. Ono totiž atraktivita je vlastně spojení vyzařování toho, jak vypadáme a povahových rysů prostřednictvím, kterých se prezentujeme na veřejnosti. Víte kdo patří do kategorie nejméně přitažlivých?

Řadí se tam dvě znamení zvěrokruhu a z větší části za to může právě jejich komplikovaná povaha. Mluvíme o Štíru a Vahách. I když na první pohled se zdají okouzlující, velmi rychle člověk po pár větách odhalí jejich vlastnoti, kvůli kterým jim klesá kredit před ostatními.

Přečtěte si: Sexuální výzva, kterou by měla žena praktikovat co nejčastěji: Po tomto vás žádný muž nevymění

Jedná se o mimořádně manipulativní lidi a právě toto jim snižuje atraktivitu. Tento jejich rys se totiž rovněž projevuje na setkání s neznámými lidmi i později ve vztahu. Oni sami si to neuvědomují, ale to je činí skutečně neoblíbenými.

Navíc, když je poznáte hlouběji pochopíte, že cestou za úspěchem jsou schopni obětovat cokoli i milujícího partnera. Jsou i velmi tvrdohlaví, bývá s nimi náročná komunikace, protože vždy chtějí prosadit svou pravdu a názor jiných neakceptují.

Mají tendence chlubit se před ostatními a to jim také na atraktivitě nepřidává ani náhodou. Myslí si, že všechno dělají nejlépe a podle toho se také chovají. Vždy mají na prvním místě sami sebe a teprve potom se dívají na ostatní.

- Reklama -PR články

Další články autora

3 důležité věci, které prověřit před objednávkou služby

Je velmi náročně prověřit si dostatečně službu před jejím objednáním či využitím. Neustálé čtení recenzí a porovnávání cenových...

Plazmový řezací stroj – nejlepší volba pro precizní dělení kovů

Řezání plazmou je rychlé, efektivní a přesné. Plazma dosahuje velmi vysokých teplot, díky čemuž nabízí řadu výhod oproti...

Porovnání parametrů TunnelBear VPN Unlimited vs Oeck VPN: Co vybrat?

Jaká VPN má lepší parametry: Tunnel Bear VPN Unlimited, nebo se spíše vyplatí Oeck VPN? Porovnali jsme obě...

Rozvoz pravé italské kuchyně nyní v Brně i Olomouci

Patříte mezi milovníky italské kuchyně, ale nechcete se spokojit s polotovary a náhražkami? Máme pro vás dobrou zprávu! Italská...