Tyto tři dvojice znamení se k sobě hodí nejméně: Pokud jste mezi nimi, měli byste začít na vztahu intenzivně pracovat

Date:

Share post:

Některé dvojice zkrátka nejsou příliš kompatibilní a deklarují to i hvězdy. Podívejte se, jestli patříte do této kategorie i vy. Pokud ano, měli byste na svém vztahu začít mnohem více pracovat.

Jsou dvojice, které zkrátka spolu nejsou kompatibilní. Nehodí se k sobě kvůli rozdílným povahovým rysům, jinému pohledu na život a vlastnostem, které je od sebe vzdalují. Pokud se i takové páry dají dohromady, je velká pravděpodobnost, že dříve či později takový svazek skončí rozpadem.

Kdyby se totiž chtěli takovému konci vyvarovat, chtělo by to intenzivní práci na obou stranách, což se většinou neděje. Nic však není nemožné a uvědomění občas dokáže malé zázraky. Podívejte se však spolu s námi, komu to věru tak jednoduše „klapat“ nebude.

Beran – Štír
Tato znamení se obě řadí mezi mimořádně výbušná, svá a tvrdohlavá. Přitahuje je k sobě jen velká sexuální touha, jinak jsou více než diametrálně rozdílní. Pochopit však, že fyzická přitažlivost není alfou a omegou vztahu, jim občas může trvat delší období. Právě proto je později i jejich rozchod mimořádně bolestivý a plný emocí. Snaží se totiž tyto problémy mezi sebou ignorovat, což z dlouhodobého hlediska samozřejmě není ideální model.

Vodnář – Lev
Dvojice, která na první pohled působí uspořádaně, ale opak je pravdou. Jsou naprosto rozdílní a přestože se říká, že protiklady se přitahují, tady to věru neplatí. Ambiciózní, tvrdohlavý a cílevědomý Lev, jen málokdy pochopí smýšlení Vodnáře vznášejícího se denno – denně ve vlastním světě. Ten má totiž velice zkreslený pohled na život a žije v jakési vlastní bublině.

Proto plánování rodiny, či výchova dětí, může být v jejich případě rolí, kdy se jeden druhému vzdálí na maximum. Ano, sexuálně jim to možná bude spolu hrát, ale v emocionální rovině, budou vždy každý úplně někde jinde.

Střelec – Kozoroh
Svobodomyslný, bezstarostný a upřímný Střelec, zbožňující dobrodružství, jen velmi těžko najde štěstí po boku konzervativního Kozoroha. Absolutní rozdíl v jejich osobnostech je již na úvod předurčuje spíše k zániku vztahu než k nějakému delšímu působení bok po boku toho druhého. Přestože mezi nimi často vznikne sexuální napětí, ostatně je to jediné, co mezi sebou mají.

- Reklama -PR články

Další články autora

3 důležité věci, které prověřit před objednávkou služby

Je velmi náročně prověřit si dostatečně službu před jejím objednáním či využitím. Neustálé čtení recenzí a porovnávání cenových...

Plazmový řezací stroj – nejlepší volba pro precizní dělení kovů

Řezání plazmou je rychlé, efektivní a přesné. Plazma dosahuje velmi vysokých teplot, díky čemuž nabízí řadu výhod oproti...

Porovnání parametrů TunnelBear VPN Unlimited vs Oeck VPN: Co vybrat?

Jaká VPN má lepší parametry: Tunnel Bear VPN Unlimited, nebo se spíše vyplatí Oeck VPN? Porovnali jsme obě...

Rozvoz pravé italské kuchyně nyní v Brně i Olomouci

Patříte mezi milovníky italské kuchyně, ale nechcete se spokojit s polotovary a náhražkami? Máme pro vás dobrou zprávu! Italská...